Ogrody Biblijne w Muszynie położone są na terenie Parafii Rzymsko-Katolickiej pw. Św. Józefa Oblubieńca NMP. Uroczyste otwarcie Ogrodów nastąpiło w dniu 28 czerwca 2015 roku a ceremonii otwarcia przewodniczył ks. Biskup Andrzej Jeż.

Muszyńskie Ogrody Biblijne stanowią największą atrakcję okolicy pod względem ekumenicznym. To właśnie to miejsce, poprzez ukazanie treści biblijnych, ma skłaniać do modlitwy i medytacji.

Na powierzchni ponad 1 ha (są to największe tego typu Ogrody w Polsce) znajdziemy 5 ogrodów tematycznych: Ogród Historii Zbawienia, Ogród Krajobrazów Biblijnych, Winnica Pańska i Nauka Proroków, Dziecięcy Ogród Biblijny oraz Ogród dla Zakochanych w których znajdziemy opisywane w Biblii gatunki roślin, miniaturową architekturę oraz różne rzeźby ilustrujące wybrane tematy z Pisma Świętego.

Ogrody są udostępnione zwiedzającym bezpłatnie i można je zwiedzać od wtorku do soboty w godzinach od 10:00 do 20:00, w niedzielę w godzinach od 9:00 do 22:00, w poniedziałek Ogrody są NIECZYNNE. Ogrody można zwiedzać z Przewodnikiem (oprócz niedziel) o pełnych godzinach, tj. 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 (takie zwiedzanie trwa ok 45 minut).

Więcej informacji o Ogrodach Biblijnych znaleźć można na stronie www.muszynskieogrodybiblijne.pl

Zapraszamy do Muszyny!

Oferujemy komfortowe noclegi w Muszynie, miłą atmosferę oraz profesjonalną obsługę.
Więcej informacji »

Rezerwacje noclegów

Napisz do nas lub zadzwoń. Odpowiemy tego samego dnia. Zobacz też jak złożyć rezerwację.
Szczegóły oferty »

Oszczędzaj w pakietach!

Proponujemy Państwu wygodne 7 dniowe pakiety pobytowe. Oszczędzaj i wypoczywaj!
Wszystkie pakiety »

BT VECTOR

Naszym gościom oferujemy rabat na wszystkie wycieczki. Europa stoi otworem!
Zobacz szczegóły »

Copyright © 2018 Noclegi Muszyna - Willa Trela - pokoje i apartamenty. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Firma skorzystała z Tarczy 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju