Dwie Doliny - stok narciarski

Wielkimi krokami zbliża się ostatnia noc 2021 roku. Wiesz już, gdzie i w jaki sposób przywitasz Nowy Rok? Świetnym miejscem na Sylwestra w Polsce jest Beskid Sądecki. To doskonałe miejsce na powitanie Nowego Roku we dwoje, w grupie znajomych, a nawet dla rodzin z dziećmi. W poniższym artykule zebraliśmy najlepsze pomysły na spędzenie Sylwestra w Beskidzie Sądeckim.

Beskid Sądecki – pomysły na spędzenie sylwestra

Zima to doskonała pora, by odwiedzić Beskid Sądecki. Słynie on z przepięknych i bogatych w atrakcje miejscowości, jak Muszyna, Piwniczna-Zdrój czy Krynica-Zdrój. W okolicy można oddać się narciarskiemu szaleństwu na stokach narciarskich, spędzić romantyczne chwile we dwoje i szalone wieczory w gronie znajomych lub wypocząć z rodziną. Niezależnie od tego, jakie są Twoje sylwestrowe plany, Beskid Sądecki będzie doskonałym wyborem na spędzenie tutaj ostatnich dni tego roku i przywitanie kolejnego, 2022!

Sylwester w Beskidzie Sądeckim we dwoje

Jeśli planujecie przywitać Nowy Rok we dwoje, pomyślcie o znalezieniu przytulnego pokoju lub domku w Beskidzie Sądeckim. Doskonałym urozmaiceniem będzie strefa spa czy jacuzzi, w którym będziecie mogli spędzić wspólny czas, a wieczorem wspólnie – przy kominku lub w zaciszu swojego pokoju – przywitać nowy, 2022 rok kieliszkiem szampana i pyszną kolacją.

Wieczorem możecie też wziąć udział w balach organizowanych w okolicy, z góralskimi kapelami na żywo. Warto przyjechać wcześniej, aby odpocząć przed zabawą do białego rana i skorzystać z atrakcji okolicy. Doskonałym pomysłem jest także zaplanowanie udziału w jednym z koncertów noworocznych czy organizacja dodatkowych atrakcji w pierwszy dzień nowego roku jak wspólny spacer, zwiedzanie czy po prostu uroczyste śniadanie.

Sylwester na stoku – Beskid Sądecki

Znajdziesz tu też stoki, na których możesz oddać się białemu szaleństwu. Sylwestra na stoku w Beskidzie Sądeckim możesz spędzić m.in. w Popradzkim Parku Krajobrazowym, korzystając z kompleksu Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla. To znakomite miejsca na aktywny odpoczynek. Stok jest oświetlony i naśnieżany, więc dobre warunki są właściwie gwarantowane. Znajduje się tu wyciąg krzesełkowy Szczawnik I, łączący Wierchomlę ze Szczawnikiem. Tutejszy stok jest oświetlony i naśnieżany, a trasa należy do średnio trudnych. Doskonale przygotowane stoki narciarskie są również na Jaworzynie Krynickiej czy też w Tyliczu.

Po całodziennym białym szaleństwie nie ma nic przyjemniejszego niż ciepła kąpiel i wieczór przy ognisku, z kubkiem grzanego wina!

Inną opcją na aktywne spędzenie ostatnich dni 2021 r. jest wybranie się na zimowy trekking lub po prostu dłuższy spacer. W Beskidzie Sądeckim możesz skorzystać z wielu wspaniałych tras spacerowych, odwiedzić wieżę widokową ze ścieżką w koronach drzew w Krynicy-Zdroju lub Ogrody Sensoryczne i zamek w Muszynie.

Sylwester z rodziną w Beskidzie Sądeckim

Rodzinny Sylwester w Beskidzie Sądeckim to doskonała okazja do odwiedzenia krytych basenów i parków rozrywki. W Muszynie doskonałym wyborem będzie Centrum Rekreacji i Sportu Zapopradzie. Znajdziecie tam atrakcje dla małych i dużych – park linowy dla dzieci w wieku od 3 do 13 lat, a także sala zabaw ze ścianką wspinaczkową czy basenem z piłkami. W czasie, kiedy dzieci bawią się w sali zabaw, rodzice mogą skorzystać z czasu dla siebie w restauracji. W okolicy znajdują się także kryte baseny, jak ten w CRiP Muszyna i CZiR GEOVITA w Muszynie.

Dobrym wyborem dla rodzin z dziećmi może być również lodowisko, np. to niedawno oddane do użytku nowoczesne i kryte lodowisko w Muszynie na Zapopradziu.

Inną opcją jest odwiedzenie z dziećmi Krynicy-Zdroju. Wycieczkę warto rozpocząć obok Starego Domu Zdrojowego, gdzie znajduje się multimedialna fontanna. Stąd wybierzcie się na spacer w kierunku Góry Parkowej, na której szczycie czeka na Was kawiarnia i park linowy. Na Górę Parkową możecie też wjechać kolejką linową – będzie to na pewno dodatkowa atrakcja dla dzieci.

Po rodzinnym zwiedzaniu nie będzie nic lepszego niż wspólna góralska biesiada sylwestrowa. Zorganizujcie zimowe ognisko z pieczeniem kiełbasek i sztucznymi ogniami. Rodzice i dzieci będą zachwyceni!

Sylwester z kuligiem – Beskid Sądecki

Kto nie pamięta z dzieciństwa oczekiwania na śnieg i możliwość wzięcia udziału w kuligu! To jedna z najpopularniejszych zimowych rozrywek i stale cieszy się wielką popularnością. Dlaczego nie skorzystać z niej właśnie w tę wyjątkową, sylwestrową noc? W Beskidzie Sądeckim – w Muszynie, Jaworzynie Krynickiej czy Piwnicznej-Zdroju na pewno znajdziecie wiele ofert spędzenia Sylwestra właśnie w taki sposób.

Najczęściej, oprócz przejazdu saniami ciągniętymi przez konie, w pakiecie jest także zabawa przy ognisku, góralski bufet, grzane wino i zimne ognie. Po kuligu doskonałym pomysłem byłoby też skorzystanie z sauny lub jacuzzi z kieliszkiem szampana. Brzmi idealnie, prawda?

Zapraszamy do Muszyny!

Oferujemy komfortowe noclegi w Muszynie, miłą atmosferę oraz profesjonalną obsługę.
Więcej informacji »

Rezerwacje noclegów

Napisz do nas lub zadzwoń. Odpowiemy tego samego dnia. Zobacz też jak złożyć rezerwację.
Szczegóły oferty »

Oszczędzaj w pakietach!

Proponujemy Państwu wygodne 7 dniowe pakiety pobytowe. Oszczędzaj i wypoczywaj!
Wszystkie pakiety »

BT VECTOR

Naszym gościom oferujemy rabat na wszystkie wycieczki. Europa stoi otworem!
Zobacz szczegóły »

Copyright - tekst - UK

Copyright © 2018 Noclegi Muszyna - Willa Trela - pokoje i apartamenty. All Rights Reserved.
Firma skorzystała z Tarczy 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju